Movies
Ratings
269
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5