Movies
Ratings
146
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0