Movies
Ratings
237 HerRated ★ 4.0 HerRated ★ 4.0
 SpencerRated ★ 4.5 SpencerRated ★ 4.5
 After YangRated ★ 4.5 After YangRated ★ 4.5
 Don't Look UpRated ★ 4.5 Don't Look UpRated ★ 4.5
 CruellaRated ★ 2.5 CruellaRated ★ 2.5
 Moving OnRated ★ 4.0 Moving OnRated ★ 4.0
 We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0 We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
 Emma.Rated ★ 2.5 Emma.Rated ★ 2.5
 RebeccaRated ★ 2.5 RebeccaRated ★ 2.5
 Little WomenRated ★ 4.0 Little WomenRated ★ 4.0
 Enola HolmesRated ★ 4.0 Enola HolmesRated ★ 4.0
 PonyoRated ★ 3.0 PonyoRated ★ 3.0
 KlausRated ★ 3.5 KlausRated ★ 3.5
 Marriage StoryRated ★ 4.5 Marriage StoryRated ★ 4.5
 Moonlit WinterRated ★ 4.0 Moonlit WinterRated ★ 4.0
 1917Rated ★ 4.5 1917Rated ★ 4.5
 The World of UsRated ★ 4.0 The World of UsRated ★ 4.0
 Cold WarRated ★ 4.0 Cold WarRated ★ 4.0
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
 The Two PopesRated ★ 4.0 The Two PopesRated ★ 4.0