Titles you rated
Just My LuckRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0