Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5