Movies
Ratings
31
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 0.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 0.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0