Movies
Ratings
131
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0