Movies
Ratings
205
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Young VictoriaRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
John QRated ★ 2.5
Magic Mike XXLRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 5.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.5
The Lucky OneRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Twice BornRated ★ 3.0