Movies
Ratings
69
Inside MenRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5