Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
The Swan PrincessRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.0
AliensRated ★ 0.5- Fighter In The WindRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 4.0