Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0