Movies
Ratings
329
ResistanceRated ★ 4.0
The War WithinRated ★ 0.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 5.0
CloserRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.5