Titles you rated
FarinelliRated ★ 4.5
First PositionRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.5