Movies
Ratings
134
LeonRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
HandphoneRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0