Movies
Ratings
90
xXxRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.5
StealthRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
MoonrakerRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.5
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5