Titles you rated
TitanicRated ★ 3.0
PowderRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0