Movies
Ratings
368
Get OutRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0