Movies
Ratings
33
InceptionRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0