Movies
Ratings
195
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.0
TessRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0