Movies
Ratings
84
The ConjuringRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0