Movies
Ratings
287
JFKRated ★ 5.0
Heaven's BookstoreRated ★ 3.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0