Movies
Ratings
200
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0