Titles you rated
Primal FearRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0