Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 1.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 1.5
The BFGRated ★ 1.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 2.0
Break OutRated ★ 0.5
BeetlejuiceRated ★ 1.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0