Movies
Ratings
825
WickedRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
Noodle FishRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
Eighth GradeRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0