Titles you rated
 BarbarianRated ★ 4.0 BarbarianRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 3.0 One Battle After AnotherRated ★ 3.0
 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
 BarbarellaRated ★ 3.0 BarbarellaRated ★ 3.0
 The TerminatorRated ★ 3.5 The TerminatorRated ★ 3.5
 PredatorRated ★ 3.0 PredatorRated ★ 3.0
 The White TigerRated ★ 5.0 The White TigerRated ★ 5.0
 All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0 All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
 ShutterRated ★ 4.0 ShutterRated ★ 4.0
 RinguRated ★ 3.0 RinguRated ★ 3.0
 Past LivesRated ★ 3.0 Past LivesRated ★ 3.0
 Blood DiamondRated ★ 4.0 Blood DiamondRated ★ 4.0
 AlienRated ★ 4.0 AlienRated ★ 4.0
 MonsterRated ★ 3.5 MonsterRated ★ 3.5
 ScreamRated ★ 3.5 ScreamRated ★ 3.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
 OppenheimerRated ★ 4.5 OppenheimerRated ★ 4.5
 The Little MermaidRated ★ 0.5 The Little MermaidRated ★ 0.5
 One Cut of the DeadRated ★ 5.0 One Cut of the DeadRated ★ 5.0
 The FabelmansRated ★ 4.5 The FabelmansRated ★ 4.5