Movies
Ratings
608
RampageRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The DescentRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0