Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0