Movies
Ratings
135
Jack ReacherRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0