Movies
Ratings
416
OldboyRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0