Movies
Ratings
30
My Name Is KhanRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 0.5
Evan AlmightyRated ★ 0.5
In TimeRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Lovers' ConcertoRated ★ 1.0
What Women WantRated ★ 0.5
A Beautiful MindRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5