Movies
Ratings
17
The ChaserRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0