Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0