Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0