Titles you rated
The PlotRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.5