Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
SinisterRated ★ 3.5
Sinister 2Rated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Saw XRated ★ 2.0
TroyRated ★ 2.0
NapoleonRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0