Movies
Ratings
92
GladiatorRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The BowRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0