Movies
Ratings
101
MasqueradeRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0