Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
For SamaRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5