Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 0.5
Yes ManRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 0.5- WishRated ★ 3.5