Movies
Ratings
114
Suicide SquadRated ★ 2.5
FuryRated ★ 1.5
The Danish GirlRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 1.5
HanbandoRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5