Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 1.0
The Karate KidRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0