Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0