Movies
Ratings
383
BlindnessRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0