Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 5.0