Titles you rated
TwisterRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0