Movies
Ratings
316
ParasiteRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Rough PlayRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 1.5
The Life of David GaleRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
JunoRated ★ 0.5
ShameRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.0