Movies
Ratings
57
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Lord of WarRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
CrankRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0