Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Jersey GirlRated ★ 3.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0