Movies
Ratings
31
She's the ManRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0